Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Kurzy » Prodej skript » Skripta » 333 cvičení ze správního řádu

333 cvičení ze správního řádu

Naše cena s DPH:
219 Kč včetně DPH

Popis

V souladu s názvem obsahuje publikace 333 úkolů zaměřených na zopakování a procvičení problematiky zákona č. 500/2004 Sb. Do prvních dvou třetin publikace autoři soustředili zadání úkolů, do poslední třetiny pak jejich správná řešení.

Všechny kapitoly obsahují pět typů cvičení: práce s právními předpisy, doplňovačky, spojovačky, pravda – nepravda a testy. Použitá cvičení mapují celý obsah správního řádu. Jsou členěna do kapitol, které v zásadě odpovídají struktuře zákona. Cvičení podporují zapamatování obsahu jednotlivých pravidel upravených správním řádem a jejich vztahů navzájem. Podporují zařazení získaných vědomostí do širšího kontextu. Vedou nejen k přemýšlení nad strohými fakty správního řádu, ale též k hledání širších souvislostí uvnitř jeho obsahu a především k práci se samotným právním předpisem.

Cvičebnice je vhodná nejen pro přípravu úředníků územních samosprávných celků na zákonem předepsanou zkoušku zvláštní odborné způsobilosti, ale také pro nové státní zaměstnance nebo lektory kurzů. Těm všem může usnadnit (samo)studium nebo je inspirovat k oživení výuky.

Publikace svou strukturou, obsahem a terminologií navazuje na výkladová skripta Mgr. Ivana Tobka, Mgr. Karla Hrušky a JUDr. Petra Voříška „Správní řád“ (Institut pro veřejnou správu Praha, 2016). Představuje tedy zcela aktuální výklad správního řádu respektující nejnovější či stále platnou judikaturu zejména Nejvyššího správního soudu.

 

Vlastnosti

Autor Mgr. Petr Kuš, Mgr. Jana Malinovská & JUDr. Eva Zlámalová
Rok vydání 2017
Odkaz více informací

Zpět na kategorii

Prodej skript

Skripta nejsou určena k dalšímu prodeji a distribuci

Skripta nejsou určena zprostředkovatelským subjektům za účelem jejich dalšího prodeje a distribuce. Institut pro veřejnou správu Praha je výhradním prodejním a distribučním místem níže uvedených skript za prodejní ceny a neodpovídá za ceny těchto skript při případné nabídce a prodeji jinými subjekty.

Novinky e-mailem

Chcete-li získávat novinky z Institutu, vyplňte prosím svůj e-mail.

Sečtěte a zaokrouhlete (24.6 + 15.6) *

 


 

2016 Institut pro veřejnou správu Praha
Dlážděná 6, 110 00 – Praha 1 | Zobrazit na mapě

Vzdělávací středisko Benešov
Ke Stadionu 1918, 256 01 – Benešov | Zobrazit na mapě

Kontakty
Tel. Podatelna: +420 974 863 546
E-mail: podatelna@institutpraha.cz
Datová schránka: 6awdjrd

 
Nahoru