Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » O nás » Novinky » Informace o průběhu školení pracovníků kontaktních míst Czech POINT v Benešově

Informace o průběhu školení pracovníků kontaktních míst Czech POINT v Benešově

17. 12. 2008

Od 20. listopadu 2008 zabezpečuje z pověření Ministerstva vnitra školení pracovníků kontaktních míst Czech POINT Institut pro místní správu Praha. Během prvního měsíce jednotného systému vzdělávání proškolil Institut ve svém vzdělávacím středisku v Benešově v 7 kurzech celkem 151 pracovníků kontaktních míst.

 Od 20. listopadu 2008 zabezpečuje z pověření Ministerstva vnitra školení pracovníků kontaktních míst Czech POINT Institut pro místní správu Praha. Během prvního měsíce jednotného systému vzdělávání proškolil Institut ve svém vzdělávacím středisku v Benešově v 7 kurzech celkem 151 pracovníků kontaktních míst. Postupně s přibývajícími agendami portálu Czech POINT byli pracovníci proškoleni i v nových funkcionalitách, jako je „žádost o výpis bodového hodnocení osoby“ a v posledních kurzech také „vydání ověřeného výstupu ze Seznamu kvalifikovaných dodavatelů“.

Posluchači na kurzu kladně hodnotili především možnost praktického nácviku práce s jednotlivými formuláři. S kladným ohlasem se setkávají také pracovní sešity, které posluchače provázejí krok za krokem při vyplňování formulářů. Navíc mají posluchači možnost na konci školení zanechat na sebe e-mailový kontakt, na který zaměstnanci Institutu budou průběžně, již proškoleným pracovníkům, zasílat aktuální informace o možnosti distančního proškolení v nových funkcionalitách, které byly do programu zařazeny průběžně.

Věříme, že komplexně pojatý systém vzdělávání pracovníků kontaktních míst Czech POINT přispěje ke kvalitnímu fungování Czech POINTu jako jednoho ze základních kamenů eGovernmentu - moderního, přátelského a efektivního úřadu.

 

 


Zpět na přehled

Novinky e-mailem

Chcete-li získávat novinky z Institutu, vyplňte prosím svůj e-mail.

Sečtěte a zaokrouhlete (49.5 + 33.5) *

 

2016 Institut pro veřejnou správu Praha
Dlážděná 6, 110 00 – Praha 1 | Zobrazit na mapě

Vzdělávací středisko Benešov
Ke Stadionu 1918, 256 01 – Benešov | Zobrazit na mapě

Kontakty
Tel. Podatelna: +420 974 863 546
E-mail: podatelna@institutpraha.cz
Datová schránka: 6awdjrd

 
Nahoru