Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » O nás » Novinky » Kurz Datové schránky

Kurz Datové schránky

4. 6. 2009

V průběhu měsíce května 2009 byla ve školicím středisku Institutu pro místní správu Praha zahájena výuka kurzu Datové schránky.

Kurz k datovým schránkám patří do cyklu kurzů připravovaných k zajištění vzdělávání v oblasti elektronizace veřejné správy v území podle projektu OP LZZ  Vzdělávání v eGovernmentu.

Zatím bylo realizováno 11 celodenních kurzů, kterých se zúčastnilo 201 manažerů vzdělávání a školitelů eGon center. Kurz je členěn na tři části - Informační Systém Datových Schránek, Legislativa týkající se datových schránek a Spisová služba a archivace dokumentů. Lektorsky kurz zajišťovali odborníci na danou problematiku z Ministerstva vnitra ČR a Institutu. Na kurzu byly účastníkům předány tištěné materiály, texty přednášek jsou přístupné na webu Institutu.
Souběžně s prezenčními kurzy byl připravován eLearningový kurz, který byl manažerům vzdělávání eGON center zpřístupněn koncem května, aby mohlo pokračovat vzdělávání problematiky datových schránek v území. Zájemci o prezenční kurzy si mohou vybrat z inzerovaných termínů.


Zpět na přehled

Novinky e-mailem

Chcete-li získávat novinky z Institutu, vyplňte prosím svůj e-mail.

Sečtěte a zaokrouhlete (23.8 + 18.4) *

 

2016 Institut pro veřejnou správu Praha
Dlážděná 6, 110 00 – Praha 1 | Zobrazit na mapě

Vzdělávací středisko Benešov
Ke Stadionu 1918, 256 01 – Benešov | Zobrazit na mapě

Kontakty
Tel. Podatelna: +420 974 863 546
E-mail: podatelna@institutpraha.cz
Datová schránka: 6awdjrd

 
Nahoru