Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Kurzy » Prodej skript » Skripta » Vzory pro projednávání přestupků podle zákona č. 251/2016 Sb. - 3. rozšířené vydání

Vzory pro projednávání přestupků podle zákona č. 251/2016 Sb. - 3. rozšířené vydání

Třetí rozšířené vydání publikace obsahuje 50 vzorů nejdůležitějších dokumentů vydávaných správními orgány při projednávání přestupků podle zákona č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich a podle zákona č. 251/2016 Sb., o některých přestupcích. Vzory jsou užitečnou pomůckou pro zpracovatele přestupkové agendy, neboť jde o dokumenty, které jsou návodem pro zpracování konkrétních procesních výstupů správního orgánu při projednávání přestupků podle nové právní úpravy. Vzory dokumentů jsou zpracovány pro různé varianty procesních situací a návodem, jak postupovat při vykonávání konkrétních procesních úkonů.
Naše cena s DPH:
129 Kč včetně DPH

Popis

Mgr. Pavlína Kroupová, Mgr. Ing.  Jan Strakoš

Vzory pro projednávání přestupků podle zákona 251/2016 Sb., o některých přestupcích

Třetí rozšířené vydání publikace obsahuje 50 vzorů nejdůležitějších dokumentů vydávaných správními orgány při projednávání přestupků podle zákona č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich a podle zákona č. 251/2016 Sb., o některých přestupcích.

Vzory jsou užitečnou pomůckou pro zpracovatele přestupkové agendy, neboť jde o dokumenty, které jsou návodem pro zpracování konkrétních procesních výstupů správního orgánu při projednávání přestupků podle nové právní úpravy. Vzory dokumentů jsou zpracovány pro různé varianty procesních situací a návodem, jak postupovat při vykonávání konkrétních procesních úkonů.

Vlastnosti

Autor Mgr. Pavlína Kroupová, Ing. Mgr. Jan Strakoš
Rok vydání 2019
Odkaz více informací

Zpět na kategorii

Prodej skript

Skripta nejsou určena k dalšímu prodeji a distribuci

Skripta nejsou určena zprostředkovatelským subjektům za účelem jejich dalšího prodeje a distribuce. Institut pro veřejnou správu Praha je výhradním prodejním a distribučním místem níže uvedených skript za prodejní ceny a neodpovídá za ceny těchto skript při případné nabídce a prodeji jinými subjekty.

Novinky e-mailem

Chcete-li získávat obchodní sdělení, včetně newsletteru Institutu, vyplňte prosím svůj e-mail.

Sečtěte a zaokrouhlete (28.9 + 18.5) *

 


 

 
 
 
 
 

2016 Institut pro veřejnou správu Praha
Dlážděná 6, 110 00 – Praha 1 | Zobrazit na mapě

Vzdělávací středisko Benešov
Ke Stadionu 1918, 256 01 – Benešov | Zobrazit na mapě

Kontakty
Tel. Podatelna: +420 974 863 546
E-mail: podatelna@institutpraha.cz
Datová schránka: 6awdjrd

 
Nahoru