Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » O nás » Novinky » Kurz

Kurz

23. 3. 2009

Institut pro místní správu Praha na základě dohody s Notářskou komorou České republiky nabízí notářům a jejich zaměstnancům účast na prezenčním nebo distančním kurzu „Práce s portálem Czech POINT“.

Institut pro místní správu Praha na základě dohody s Notářskou komorou České republiky nabízí notářům a jejich zaměstnancům účast na prezenčním nebo distanční kurzu „Práce s portálem Czech POINT“.

Obsahem kurzu je všeobecný základ (počítačová gramotnost, práce s certifikáty a USB tokeny, administrativní bezpečnost a správní poplatky) následovaný konkrétními funkcionalitami portálu Czech POINT: uvedení do problematiky, legislativní rámec, podmínky a požadavky na vydání ověřeného výstupu z ISVS, přihlášení k Czech POINT, práce s formuláři a jejich vyplňování, praktické rady a odkazy.

Prezenční kurz
Prezenční kurz začíná v 8.15 ve Vzdělávacím středisku v Benešově, Ke Stadionu 1918, Benešov. Termíny prezenčních kurzů jsou zveřejněny na webových stránkách Institutu pro místní správu Praha. Cena kurzu je 1.950,- Kč na osobu.

Distanční kurz
Distanční kurz budou mít zájemci k dispozici po dobu 12 měsíců od data spuštění, součástí kurzu budou aktualizace stávajících funkcionalit včetně zařazení zcela nových funkcionalit portálu Czech POINT. Cena kurzu je 3.000,- Kč za notářskou kancelář. Kurz bude zájemcům zpřístupněn po uhrazení kurzovného na adresu Institutu. Studující distanční formy obdrží od Institutu přístupová jména a hesla, pomocí nichž vstoupí do eLearningového prostředí Institutu


Zájemci o tyto kurzy mají možnost se přihlásit prostřednictvím přihlášky. Vyplněnou přihlášku zasílejte na adresu: m.sip@institutpraha.cz.


Zpět na přehled

Novinky e-mailem

Chcete-li získávat novinky z Institutu, vyplňte prosím svůj e-mail.

Sečtěte a zaokrouhlete (49.0 + 0.5) *

 

2016 Institut pro veřejnou správu Praha
Dlážděná 6, 110 00 – Praha 1 | Zobrazit na mapě

Vzdělávací středisko Benešov
Ke Stadionu 1918, 256 01 – Benešov | Zobrazit na mapě

Kontakty
Tel. Podatelna: +420 974 863 546
E-mail: podatelna@institutpraha.cz
Datová schránka: 6awdjrd

 
Nahoru