Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » O nás » Novinky » Termíny školení manažerů vzdělávání eGON center

Termíny školení manažerů vzdělávání eGON center

8. 1. 2009

V návaznosti na společné setkání MVČR, Institutu pro místní správu Praha a představitelů územních samosprávných celků, konaného 16. prosince 2008, uveřejňujeme termíny jednotlivých školení manažerů vzdělávání eGON center.

V návaznosti na společné setkání MVČR, Institutu pro místní správu Praha a představitelů územních samosprávných celků, konaného 16. prosince 2008, uveřejňujeme termíny jednotlivých školení manažerů vzdělávání eGON center. Termíny pro jednotlivé územní samosprávné celky ke stažení zde, anotace kurzů k nahlédnutí zde. Začátek obou kurzů je 8.15 hod.

Všechny, územními samosprávnými celky jmenované kontaktní osoby, tedy budoucí manažeři vzdělávání, budou pozvány prostřednictvím e-mailu. Obsahem e-mailu bude program dvou školení (1. práce manažera eGON centra, 2. pedagogické dovednosti školitele v eGovernmentu) a přihláška k účasti na oba kurzy. Přihláškou kontaktní osoba potvrdí svou účast na stanoveném termínu. Bez odeslané přihlášky nebude možné vystavit certifikát o účasti na kurzu. Oba kurzy jsou poskytovány zdarma. Vzhledem ke kapacitám učeben se může z každého územně samosprávného celku přihlásit pouze jedna osoba.


Zpět na přehled

Novinky e-mailem

Chcete-li získávat novinky z Institutu, vyplňte prosím svůj e-mail.

Sečtěte a zaokrouhlete (34.5 + 46.7) *

 

2016 Institut pro veřejnou správu Praha
Dlážděná 6, 110 00 – Praha 1 | Zobrazit na mapě

Vzdělávací středisko Benešov
Ke Stadionu 1918, 256 01 – Benešov | Zobrazit na mapě

Kontakty
Tel. Podatelna: +420 974 863 546
E-mail: podatelna@institutpraha.cz
Datová schránka: 6awdjrd

 
Nahoru