+420 224 943 311 | podatelna@institutpraha.cz
Česky English

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » VS Benešov » Pro studenty

Pro studenty

Příjezd

Vzdělávací středisko Institutu pro veřejnou správu Praha v Benešově je vzdálené přibližně 1,5 km od vlakového a autobusového nádraží.

Z autobusového i vlakového nádraží je možno jet taxislužbou (stanoviště TAXI je před vlakovým nádražím, které je proti autobusovému nádraží), MHD ke Vzdělávacímu středisku nezajíždí. Kontakty na taxislužby.

Po příjezdu do vzdělávacího střediska se účastník přihlásí na recepci, předloží občanský průkaz a doklad o provedení platby. Zde mu bude vydána chipová karta, která slouží jednak jako klíč k pokoji a k odebrání stravy.  Pokud přestane fungovat, pracovnice recepce ji na požádání znovu aktivuje.

Parkování

Středisko má vlastní parkoviště s kapacitou cca 100 parkovacích míst, které je možno využít bez poplatku.


Průběh výuky

Výuka probíhá ve dvou blocích, dopoledním a odpoledním. U některých kurzů je zařazena podvečerní výuka. Ve vstupní hale jsou na světelných tabulích uveřejněny informace o probíhajících vzdělávacích akcích.

Učebny jsou vybaveny moderní technikou a klimatizací.

Čas výuky

Začátek výuky: podle konkrétní vzdělávací akce.

Čas výuky u příprav na ověření zvláštní odborné způsobilosti a časový rozvrh zkoušek je zasílán spolu se souborem zkušebních otázek jakou součást Sdělení dne, místa a času konání zkoušky.

Přehled začátků příprav ZOZ - viz box NEPŘEHLÉDNĚTE - vlevo


Ubytování

Je zajištěno převážně ve 2-3 lůžkových pokojích. Ubytování v samostatném pokoji je možné pouze v případě volné ubytovací kapacity a za úplatu. Vzdělávací středisko Benešov zajistí i jiné požadavky, např. ubytování v bezbariérovém pokoji nebo v apartmánu, ubytování s konkrétním jiným účastníkem vzdělávacích akcí pořádaných Institutem apod.

Mimořádné požadavky by měly být uvedeny už v přihlášce.

Doplatek za nadstandardní ubytovací požadavek zaplatí každý účastník přímo v Benešově. Úhradu lze provést v hotovosti nebo platební kartou.


Stravování

Při příjezdu v pondělí a ve středu má každý účastník automaticky objednán oběd i večeři s možností výběru dle jídelního lístku. Po obdržení chipové karty si každý účastník navolí stravu do konce pobytu. Volba stravy se provádí pomocí dotykových zařízení, která jsou umístěna naproti recepci ve vstupní hale. Účastník si, označí v nabídce stravy snídani, obědy a večeře. Snídaně jsou vždy servírované v kontinentálním stylu. Objednávku je nutné učinit na celou dobu pobytu. V přihlášce je možné objednat i dietní stravu.

Výdej stravy

U výdeje stravy je instalován snímač/čtečka chipových karet, která po přiložení zobrazí jméno strávníka a jeho objednané jídlo personálu stravovacího úseku i strávníkovi.

Snídaně: denně od 7:15 do 8:00 hod.
Oběd: denně od 11:45 až 12:45 hod.
Večeře: denně od 18:00 do 19:00 hod.


Doplňkové služby

Institut nabízí ve vzdělávacím středisku širokou škálu nabídkových služeb, kterých může za úplatu individuálně využívat každý účastník.

Café

Nabízí nealkoholické nápoje, teplé a studené občerstvení, cukrovinky aj. Prodejní doba: 7:30 - 22:00 hod.

Wifi

K dispozici zdarma v prostorách celého vzdělávacího střediska. Přístupové údaje jsou na recepci.

Fitness centrum

Nabízí: silovou zónu, cardio zónu, běhací pás, spinningové kolo, total gym, posilovací věž pro 4 osoby, boxovací pytel, multifunkční konstrukci a mnoho dalšího. 

Zapůjčení televizoru na pokoj

Všechny pokoje jsou vybaveny TV signálem satelitního příjmu, TV je možné si vypůjčit v recepci za úplatu.

Prodej odborné literatury

Studijní odbornou literaturu vydávanou Institutem lze zakoupit v přízemí výukové budovy v administrativní části - kancelář č. 114.

Kopírování

Ve vstupní hale je umístěn samoobslužný kopírovací stroj (černobílý tisk = 2 Kč/stránka).

Multifunkční sportovní hřiště

Sportoviště je možné pronajmout za úplatu. 

 

Odjezd

V den odjezdu je účastník povinen uvolnit pokoj do 8:00 hodin (případně dle aktuálních pokynů recepce). K uschování zavazadel v den odjezdu slouží uzamykatelná šatna poblíž recepce.

Chipovou kartu odevzdá účastník na recepci.

Nástroje

Novinky e-mailem

Chcete-li získávat obchodní sdělení, včetně newsletteru Institutu, vyplňte prosím svůj e-mail.

Sečtěte a zaokrouhlete (2.1 + 39.0) *

 


 

 
 
 
 
 

2016 Institut pro veřejnou správu Praha
Baarova 1026/2, 140 00 – Praha 4 | Zobrazit na mapě

Vzdělávací středisko Benešov
Ke Stadionu 1918, 256 01 – Benešov | Zobrazit na mapě

Kontakty
Tel. Podatelna: +420 224 943 311
E-mail: podatelna@institutpraha.cz
Datová schránka: 6awdjrd

 
Nahoru