Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Středisko Benešov » Pro studenty

Pro studenty

Příjezd

Vzdělávací středisko Institutu pro veřejnou správu Praha v Benešově je vzdálené přibližně 1,5 km od vlakového a autobusového nádraží.

Z autobusového nádraží je možno jet taxislužbou (stanoviště TAXI je před vlakovým nádražím, které je proti autobusovému nádraží), MHD ke Vzdělávacímu středisku nezajíždí. Kontakty na taxislužby.

Po příjezdu do vzdělávacího střediska se účastník přihlásí na recepci, předloží občanský průkaz a doklad o provedení platby. Zde mu bude vydána magnetická karta, která slouží jednak jako klíč k pokoji a k odebrání stravy. Magnetická karta by se neměla nosit poblíž mobilních telefonů. Pokud přestane fungovat, pracovnice recepce ji na požádání znovu aktivuje.

Parkování

Středisko má vlastní parkoviště s kapacitou cca 100 parkovacích míst.


Průběh výuky

Výuka probíhá ve dvou blocích, dopoledním a odpoledním. U některých kurzů je zařazena podvečerní výuka. Ve vstupní hale jsou na světelných tabulích uveřejněny informace o probíhající vzdělávacích akcích.

Učebny jsou vybaveny moderní technikou a klimatizací.

Čas výuky

Začátek výuky: podle konkrétní vzdělávací akce.

Čas výuky u příprav na ověření zvláštní odborné způsobilosti a časový rozvrh zkoušek je zasílán spolu se souborem zkušebních otázek jakou součást Sdělení dne, místa a času konání zkoušky.

Přehled začátků příprav ZOZ - viz box NEPŘEHLÉDNĚTE - vlevo


Ubytování

Je zajištěno převážně ve 2-3 lůžkových pokojích. Vzdělávací středisko Benešov zajistí i jiné požadavky, např. ubytování v bezbariérovém pokoji, ubytování v samostatném pokoji nebo v apartmánu, ubytování s konkrétním jiným účastníkem vzdělávacích akcí pořádaných Institutem apod.

Mimořádné požadavky by měly být uvedeny už v přihlášce. Lze je objednat i později, ale realizují se pouze v případě, že to ubytovací kapacita dovolí. Doplatek za nadstandardní ubytovací požadavek zaplatí každý účastník přímo v Benešově. Úhradu lze provést v hotovosti nebo platební kartou.


Stravování

Při příjezdu v pondělí má každý účastník automaticky objednán oběd i večeři s možností výběru dle jídelního lístku. Při příjezdu ve středu má automaticky objednán oběd č. 1. Po obdržení magnetické karty si každý účastník navolí stravu do konce pobytu. Volba stravy se provádí pomocí dotykového zařízení, které je naproti recepci ve vstupní hale. Účastník si, vybere z nabídky stravy obědy a večeře (výběr ze 3 jídel), snídaně jsou vždy servírované v kontinentálním stylu. Objednávku je nutné učinit na celou dobu pobytu. Neučiní-li tak účastník, bude mu po dobu pobytu objednáno první jídlo uvedené na jídelním lístku. V přihlášce je možné objednat i dietní stravu.

Výdej stravy

U vstupu do jídelny jsou dvě čtecí zařízení. Účastník projede svou magnetickou kartu čtecím zařízením, které mu vydá stravenku na objednané jídlo.

Snídaně: denně od 7:15 do 8:00 hod.
Oběd: denně od 11:45 až 12:45 hod.
Večeře: pondělí od 18:15 do 19:15 hod., úterý - středa od 17:15 do 18:15 hod.


Doplňkové služby

Institut nabízí ve vzdělávacím středisku širokou škálu nabídkových služeb, kterých může za úplatu individuálně využívat každý účastník.

Bufet

Nabízí nealkoholické nápoje, teplé a studené občerstvení, cukrovinky aj. Prodejní doba: 7:30 - 22:00 hod.

Wifi

K dispozici zdarma v prostorách celého vzdělávacího střediska. Přístupové údaje jsou na recepci, kde je rovněž možné si zapůjčit netbook.

Fitness centrum

Nabízí: silovou zónu, cardio zónu, běhací pás, spinningové kolo, total gym, posilovací věž pro 4 osoby, boxovací pytel, multifunkční konstrukci a mnoho dalšího. 

Zapůjčení televizoru na pokoj

Všechny pokoje jsou vybaveny TV signálem satelitního příjmu, TV je možné si vypůjčit v recepci.

Prodej odborné literatury

Studijní odbornou literaturu vydávanou Institutem lze zakoupit v přízemí výukové budovy v administrativní části - kancelář č. 114.

Kopírování

Ve vstupní hale je umístěn samoobslužný kopírovací stroj (černobílý tisk = 2 Kč/stránka)

Multifunkční sportovní hřiště

 

Odjezd

V den odjezdu je účastník povinen uvolnit pokoj do 8,15 hodin (případně dle aktuálních pokynů recepce). K uschování zavazadel v den odjezdu slouží uzamykatelná šatna poblíž recepce.

Magnetickou kartu odevzdá účastník na recepci.

Novinky e-mailem

Chcete-li získávat obchodní sdělení, včetně newsletteru Institutu, vyplňte prosím svůj e-mail.

Sečtěte a zaokrouhlete (38.8 + 17.0) *

 


 

2016 Institut pro veřejnou správu Praha
Dlážděná 6, 110 00 – Praha 1 | Zobrazit na mapě

Vzdělávací středisko Benešov
Ke Stadionu 1918, 256 01 – Benešov | Zobrazit na mapě

Kontakty
Tel. Podatelna: +420 974 863 546
E-mail: podatelna@institutpraha.cz
Datová schránka: 6awdjrd

 
Nahoru